Loading...

Ankstesni konkursai

Rezultatai ir nuotraukų galerija

Rezultatai

V- OJO TARPTAUTINIO ALDONOS DVARIONAITĖS KONKURSO – FESTIVALIO REZULTATAI

2018 m. SPALIO 23-25 d. d.

SOLO KATEGORIJA

DIPLOMANTAI

Artemijs Patrejevs A grupė

(Latvija, Rygos muzikos mokykla „Sonnette“, mokytoja Oksana Smelnaka-Parupe)

Prizas jauniausiam konkurso dalyviui nuo verslininkės Allos Rasadinos

Joana Janulevičiūtė B grupė

(Lietuva, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija, mokytoja Tatjana Muraško)

Specialus prizas nuo „Europe Direct“ Visaginas

Naglis Norkevičius B grupė

(Lietuva, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija, mokytoja Rasa Krėpštienė)

Vakarė Stankevičiūtė B grupė

(Lietuva, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Vilnius, mokytojas. Donaldas Račys)

Mariama Istratij D grupė

(Latvija, Daugpilio universitetas, mokytoja Svetlana Stankeviča)


III PREMIJA

Eva Stonytė A grupė

(Lietuva, Šilutės meno mokykla, mokytoja Liudmila Kašėtienė)

Specialus prizas nuo „Europe Direct“ Visaginas

Jiang Chloe Xueting B grupė

(Jungtinė Karalystė, Londono „Purcell“ muzikos mokykla, mokytojas Justas Dvarionas)

Gabrielė Kevišaitė D grupė

(Lietuva, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, mokytoja Inga Vyšniauskaitė)

Filip Sijer D grupė

(Lenkija, Lodzės Gražinos ir Kęstučio Bacevičių muzikos akademija, mokytoja Katarzyna Kling)


II PREMIJA

Izabelė Orlaitė B grupė

(Lietuva, Šilutės meno mokykla, mokytoja Liudmila Kašėtienė)

Specialus prizas nuo „Europe Direct“ Visaginas

Zlata Oliinyk D grupė

(Ukraina, Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademija, mokytojas Justas Dvarionas)


I PREMIJA

Pijus Pirogovas, A grupė

(Lietuva Šilutės meno mokykla, mokytoja Liudmila Kašėtienė)

Specialus prizas nuo „Europe Direct“ Visaginas

Marija Kaleničenko B grupė

(Lietuva, Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykla, mokytoja Karina Gurina)

Specialus prizas nuo „Europe Direct“ Visaginas

Reese Carly Manglicmot C grupė

(Jungtinė Karalystė, Londono „Purcell“ muzikos mokykla, mokytojas Justas Dvarionas)

Prizas – knyga apie Lietuvą nuo Tautinių mažumų Departamento prie Lietuvos Vyriausybės

Olena Rozhestvenna C grupė

(Ukraina, Charkovo specialioji internatinė muzikos mokykla, mokytoja Svetlana Zacharova)

Jasmin Abdunazarova D grupė

(Uzbekistanas, Respublikinis V. Uspenskio muzikos licėjus, mokytojas Marat Gumarov)

Prizas už geriausią baroko epochos kūrinio atlikimą

Ugnė Kaušiūtė D grupė

(Lietuva, Lietuvos muzikos ir teatro akademija, mokytoja Aleksandra Žvirblytė)

Michał Sztekmiler E grupė

(Lenkija, Lodzės Gražinos ir Kęstučio Bacevičių muzikos akademija, mokytoja Maria Korecka-Soszkowska)

Prizas už romantizmo epochos kūrinio atlikimą

Prizas – knyga apie Lietuvą nuo Tautinių mažumų Departamento prie Lietuvos Vyriausybės

Maria Sapargalieva

(Russia, Sankt Peterburgas)

Specialus prizas – laikrodis nuo Tautinių mažumų Departamento prie Lietuvos Vyriausybės


GRAND PRIX

Milda Daunoraitė, D grupė

(Lietuva, Londono „Purcell“ muzikos mokykla, mokytojas Justas Dvarionas)

piniginė premija 200 euro

Vincenzo De Martino E grupė

(Lietuva/Italija, Lietuvos muzikos ir teatro akademija, mokytojas Jurgis Karnavičius)

piniginė premija 200 euro

Prizas už geriausią kūrinio iš Aldonos Dvarionaitės repertuaro atlikimą

Prizas – knyga apie Lietuvą nuo Tautinių mažumų Departamento prie Lietuvos Vyriausybės


SOLO SU ORKESTRU KATEGORIJA

III PREMIJA

Saulė Norvaišaitė B grupė

(Lietuva, Šilutės meno mokykla, mokytoja Liudmila Kašėtienė)

I PREMIJA

Simonas Miknius C grupė

(Lietuva, Kauno Juozo Gruodžio konservatorija, mokytojas Motiejus Bazaras)

Prizas už geriausią klasicizmo epochos kūrinio atlikimą

Konkurso – festivalio Atidarymas 2018 m. spalio 23 d. Zarasų menų mokykloje

Konkurso uždarymas

Bukletas

Buklet2018

Žiuri

Veronika VITAITĖ

LIETUVA

Pianistė, Vytauto Didžiojo ordino kavalierė,
Lietuvos Vyriausybės kultūros ir meno premijos laureatė,
nusipelniusi artistė, profesorė


Justas DVARIONAS

LIETUVA

VDU MA Docentas
Purcell School for Young Musicians mokyklos mokytojas
Tarptautinių konkursų laureatas, EMCY (European
Music Competitions for Youth – Europos Jaunimo
Muzikos Konkursų Asociacijos) viceprezidentas


Gleb BELYAEV

LATVIJA

Pianistas, tarptautinių konkursų laureatas,
Muzikos ir meno fakulteto docentas Daugpilyje


Marija KORECKA-SOZKOWSKA

LENKIJA

Pianistė ir fortepijono pedagogė, Lodzės G. ir K. Bacevičių muzikos akademijos profesorė ir
fortepijono katedros vedėja,
Varšuvos muzikos draugijos vicepirmininkė bei F. Chopino draugijos narė


Gabrielė ŽAIDYTĖ

LIETUVA

Kultūros diplomatė, meno istorikė ir kultūros vadybininkė,
UNESCO kultūros vadybos ir kultūros politikos katedros prie Vilniaus dailės akademijos steigėja ir pirmoji jos vadovė,
Buvusi LR kultūros atašė Ukrainoje, Gruzijoje ir Vokietijoje
Europos kultūros parlamento narė


Leila URMANOVA – VNUKOVA

LIETUVA

Konkurso – festivalio autorė, organizacinio komiteto pirmininkė,
Visagino Č. Sasnausko meno mokyklos mokytoja ekspertė


Marat GUMAROV

UZBEKISTANAS

Pianistas, tarptautinių konkursų laureatas,
Uzbekistano Valstybinės konservatorijos fortepijono katedros profesorius