Loading...

Ankstesni konkursai

Rezultatai ir nuotraukų galerija

Rezultatai III tarp.A.Dvarionaites APDOVANOJIMAS

III Tarptautinis Aldonos Dvarionaitės jaunųjų pianistų ir mokytojų konkursas-festivalis

 

LAUREATAI IR DIPLOMANTAI:

Grand Prix

Jakub Dera
(Lenkija, Poznanės F.Chopin muzikos mokykla) “F” amžiaus grupė

I Premija 

Zhulduz Muldahmetova
A“ amžiaus grupė (Kazachstanas, Almatos A.Žubanovo respublikinė specialioja muzikos mokykla)
Simonas Miknius
B“ amžiaus grupė (Lietuva, Kauno J.Naujalio muzikos gimnazija)
Amelija Būrytė
C“ amžiaus grupė (Lietuva, Nacionalinė M.K.Čiurlionio menų mokykla)

II Premija

Aurelija Paškelevičiūtė
A“ amžiaus grupė ( Lietuva , Visagino Č.Sasnausko menų mokykla)
Vaiva Bitinaitė
B“ amžiaus grupė ( Lietuva, Klaipėdos J.Karoso muzikos mokykla)
Ben Yakubov
B“ amžiaus grupė (Israelis, Aškelono muzikos mokykla)
Karina Bairamova
C“ amžiaus grupė (Kazachstanas, Almatos A.Žubanovo respublikinė specialioja muzikos mokykla)
Yerbol Kozhagul
D“ amžiaus grupė (Kazachstanas, Almatos A.Žubanovo respublikinė specialioja muzikos mokykla)
Gleb Belyajev
F“ amžiaus grupė (Latvija, Daugpilio universiteto muzkos ir meno fakulteto docentas)

III Premija

Daria Shelaeva
B“ amžiaus grupė (Rusija, Sankt Peterburgo Kalinino rajono vaikų papildomo ugdymo centras „Akademičeskij“)
Dorotė Vdovinskytė
C“ amžiaus grupė (Lietuva, Nacionalinė M.K.Čiurlionio menų gimnazija)

Diplomantai

Ilja Kovaliov
A“ amžiaus grupė (Lietuva, Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykla, mok. Olga Šinkarenko)
Rostislava Kenebas „B“ amžiaus grupė (Lietuva, Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykla, mok. Žana Arapova)
Natanas Bairakas „C“ amžiaus grupė (Lietuva, Kauno J. Naujalio muzikos gimnazija, mokyt. Rasa Krėpštienė)
Arnoldas Jasevičius „F“ amžiaus grupė (Jiezno muzikos mokykla, Lietuva)

 

Specialieji Prizai

Zhulduz Muldahmetova „A“ amžiaus grupė (Kazachstanas, Almatos A.Žubanovo respublikinė specialioja muzikos mokykla,) Prize – už ryškų XX amžiaus kūrinio atlikimą
Aurelija Paškelevičiūtė „A“ amžiaus grupė ( Lietuva, Visagino Č.Sasnausko menų mokykla) Prize už geriausią šiuolaikinio lietuvių kompozitorių kūrinio atlikimą
Simonas Miknius „B“ amžiaus grupė (Lietuva, Kauno J.Naujalio muzikos gimnazija) Prize – už geriausią kūrinio iš Aldonos Dvarionaitės repertuaro atlikimą Prize – už geriausią baroko epochos kūrinio atlikimą
Vaiva Bitinaitė „B“ amžiaus grupė ( Lietuva, Klaipėdos J.Karoso muzikos mokykla) Prize – už ryškų XX amžiaus kūrinio atlikimą
Ben Yakubov „B“ amžiaus grupė (Israelis, Aškelono muzikos mokykla) už geriausią klasicizmo epochos kūrinio atlikimą
Amelija Būrytė „C“ amžiaus grupė (Lietuva, Nacionalinė M.K.Čiurlionio menų mokykla) Prize – už geriausią klasicizmo epochos kūrinio atlikimą Prize – už geriausią romantizmo epochos kūrinio atlikimą
Gleb Belyajev „F“ amžiaus grupė (Latvija, Daugpilio universiteto muzkos ir meno fakulteto docentas) Prize – už ryškų XX amžiaus kūrinio atlikimą

Veronika VITAITĖ

Lietuva

Piano player, cavalier of Vitautas the Great’s order, laureate of the Lithuanian Government Award in Culture and Art, honoured artist, professor.

.

 

 

 

Justas DVARIONAS

Lietuva

Teacher expert at the National M.K.Čiurlionis School of Art, laureate of international competitions, vice-president of the European Union of Music Competitions for Youth (EMCY).

 

 

 

Raffi KHARAJANYAN

Latvija

Professor, chairman of J.Kozakevich Association of national culture societies, member of the Latvian Union of Composers.

 

 

Marija KORECKA-SOZKOWSKA

Lenkija

Pianist, professor, Head of Piano Department at G. and K. Bacewiczów Music Academy in Łodz, Poland.

 

 

Julijus ANDREJEVAS

Lietuva

Composer, piano player, LMTA professor.

 

 

 

Leila URMANOVA – VNUKOVA

Lietuva

Organizer of the festival competition, chairwoman of the organisation committee,teacher methodologist.

.

 

 

 

Marat GUMAROV

Uzbekistanas

Professor at piano department of the Uzbekistan State Conservatory.