Loading...

Ankstesni konkursai

Rezultatai ir nuotraukų galerija

IV- ojo tarptautinio Aldonos Dvarionaitės konkurso – festivalio rezultatai

2016 m. spalio 25-27 d.

SOLO kategorija

Diplomantai:

Rugilė Morkovičeva, A grupė

(Lietuva, Kauno A. Kačanausko muzikos mokykla, mokytoja Paulė Galinienė)

 

Sławomir Przyborowski, D grupė

(Lenkija, Pabianicės. muzikos meno mokykla, mokytoja Marta Macierzyńska)

 

Marek Matuszczak, F grupė

(Lenkija)

 

III Premija

 

Saulė Norvaišaitė, B grupė

(Lietuva, Šilutės meno mokykla, mokytoja Liudmila Kašėtienė)

 

Rostislava Kenebas, B grupė

(Lietuva, Visagino Č. Sasnausko menų mokykla, mokytoja Žana Arapova)

 

Gustas Raudonius, D grupė

(Lietuva, VDU Muzikos akademija, Kaunas, mokytojas Donaldas Račys)

 

Arnita Tārauden, E grupė

(Latvija, Daugpilio universitetas, mokytoja Elīna Bambāne)

 

Živilė Kudirkaitė, E grupė

(Lietuva, VDU Muzikos akademija, Kaunas, mokytojas Donaldas Račys)

 

Irene Alfaro, E grupė

( Kosta Rika Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Vilnius, mokytoja Aleksandra Žvirblytė)

 

II Premija

Pijus Pirogovas, A grupė

(Lietuva Šilutės meno mokykla, mokytoja Liudmila Kašėtienė)

 

Julija Sadaunykaitė, E grupė

( Lietuva, VDU Muzikos akademija, Kaunas, mokytojas Donaldas Račys)

 

I Premija

Kasparas Mikužis, C grupė

(Lietuva, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Vilnius, mokytojas Justas Dvarionas)

 

Emilija Šukytė, D grupė

( Lietuva, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, mokytoja Aleksandra Žvirblytė)

 

 

SOLO su orkestru kategorija

 

II Premija

Milda Daunoraitė, C grupė

( Lietuva, Šilutės meno mokykla, mokytoja Liudmila Kašėtienė )

 

 

Gleb Belyaev

( Latvija, Daugpilio universitetas )

 

Specialūs prizai

už geriausią kūrinio iš Aldonos Dvarionaitės repertuaro atlikimą – Milda Daunoraitė, C grupė;

 

už geriausią baroko epochos kūrinio atlikimą – Julija Sadaunykaitė, E grupė;

 

už geriausią klasicizmo epochos kūrinio atlikimą – Emilija Šukytė, D grupė;

 

už geriausią romantizmo epochos kūrinio atlikimą – Kasparas Mikužis, C grupė;

 

Balio Dvariono fondo prizai: 1. (Natos Mažoji siuita) – Pijus Pirogovas, A grupė

  1. (Natos Žiemos eskizai) – Rostislava Kenebas, B grupė
  2. (Parkeris) – Kasparas Mikužis, C grupė
  3. (24 pjesės) – Emilija Šukytė, D grupė
  4. Aldonos Dvarionaitės CD – Julija Sadaunykaitė, E grupė

 

Prizas prof. Veronikos Vitaitės LMD ,,XXI amžiaus muzika ir švietimas“ – Gleb Belyaev,  kategorija solo su orkestru, F grupė

Prizas UAB ,,Zepter International“- Kasparas Mikužis, C grupė

(Lietuva, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Vilnius, mokytojas Justas Dvarionas)

 

Prizas Tautinių mažumų Departamento prie LRV

Milda Daunoraitė, kategorija solo su orkestru, C grupė

(Lietuva, Šilutės meno mokykla, mokytoja Liudmila Kašėtienė)

Veronika VITAITĖ

Lietuva

Piano player, cavalier of Vitautas the Great’s order, laureate of the Lithuanian Government Award in Culture and Art, honoured artist, professor.

.

 

 

 

Justas DVARIONAS

Lietuva

Teacher expert at the National M.K.Čiurlionis School of Art, laureate of international competitions, vice-president of the European Union of Music Competitions for Youth (EMCY).

 

 

 

Raffi KHARAJANYAN

Latvija

Professor, chairman of J.Kozakevich Association of national culture societies, member of the Latvian Union of Composers.

 

 

Marija KORECKA-SOZKOWSKA

Lenkija

Pianist, professor, Head of Piano Department at G. and K. Bacewiczów Music Academy in Łodz, Poland.

 

 

Julijus ANDREJEVAS

Lietuva

Composer, piano player, LMTA professor.

 

 

 

Leila URMANOVA – VNUKOVA

Lietuva

Organizer of the festival competition, chairwoman of the organisation committee,teacher methodologist.

.

 

 

 

Marat GUMAROV

Uzbekistanas

Professor at piano department of the Uzbekistan State Conservatory.