Tarptautinis Aldonos Dvarionaitės jaunųjų pianistų ir mokytojų konkursas – festivalis > NAUJIENOS > Kviečiame mokytojus ir mokinius dalyvauti paskaitose ir meistriškumo pamokose, kvalifikacijos tobulinimo programos, kūrybinėje laboratorijoje

Kviečiame mokytojus ir mokinius dalyvauti paskaitose ir meistriškumo pamokose, kvalifikacijos tobulinimo programos, kūrybinėje laboratorijoje

PROJEKTAS „VII Tarptautinio Aldonos Dvarionaitės jaunųjų pianistų ir mokytojų konkurso-festivalio, meistriškumo kursų, koncertų, mokslinės-metodinės konferencijos organizavimas Utenos regione“.

Kviečiame mokytojus ir mokinius dalyvauti paskaitose ir meistriškumo pamokose, kvalifikacijos tobulinimo programos, iš edukacinio ciklo „Integracija į Europos ir pasaulio fortepijono meno kultūrą“, kūrybinėje laboratorijoje „Pagauk sėkmę – fortepijono kūrinių interpretavimas“ (I dalis).
Lektorė: Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklo mokytoja ekspertė GABRIELĖ KONDROTAITĖ.

2023 m. lapkričio 9 d. 10.30 val. Visagino kūrybos ir menų akademijos didžiojoje salėje, adresu Festivalio g. 3A, vyks renginio atidarymas. Kūrybinės dirbtuvės – meistriškumo pamokos.

Dalyvių registracijos forma – https://bit.ly/3QjsGmG

Rėmėjas: Tautinių mažumų departamentas prie Lietuvos Vyriausybė

Organizatoriai: Visagino kūrybos ir menų akademija, VšĮ „Meno ir švietimo pasaulis“, Visagino švietimo pagalbos tarnyba.